Pizzeria Capri

Przejdź do treści

Menu główne:


Pizzeria CAPRI działa na terenie Krotoszyna od 2002 r. Naszą główną specjalnością jest oczywiście PIZZA, która już na stałe zagościła w sercach i żołądkach wielu smakoszy. Ciasto do jej wykonania wyrabiane jest przez znakomitych i zaufanych kucharzy w/g specjalnej receptury. Chcielibyśmy, aby każdy mógł znaleźć coś specjalnie dla siebie, dlatego też nasza paleta prezentowanych wariantów pizzy jest bardzo urozmaicona i tak proponujemy  pizzę z mięsem, drobiem, rybami, owocami morza, pieczarkami, warzywami itd. Ponadto oferujemy zestawy obiadowe, ryby smażone, piwo i inne napoje.

Najważniejszą sprawą dla nas jest pełna satysfakcja klienta. Dlatego też priorytetowym zadaniem jest sporządzanie potraw zgodnie z wymaganiami klientów i z wysokiej jakości składników. Przede wszystkim stawiamy na jakość naszych usług, licząc się z klientem oferujemy bardzo przystępną cenę oferowanych potraw. Ważna jest także szybkość realizacji zamówienia oraz dowóz do klienta. Pizza na telefon to już dziś standard, dlatego też dysponujemy transportem aby szybko dowieźć do Państwa ciepłą pizzę.

Doskonały smak ciasta naszej pizzy gwarantowany jest dzięki piecowi opalane
mu drewnem. 30 rodzajów pizzy, a także wybór 2 wielkości gwarantuje pełną satysfakcję. Na specjalną okazję w naszym menu przygotowaliśmy pizzę walentynkową, która zasługuje na szczególną uwagę ze względu na jej kształt serca, a kompozycję składników ustala klient. Tak więc, nie czekaj dłużej... Przyjdź skosztować naszych specjałów.Zapraszamy :

  
codziennie od 12.00 do 23.00
 
w niedziele od 12.00 do 23.

 Składanie zamówień telefonicznych do godz.22.30
   
 
Natomiast dzwoniąc pod numer - 62 725 48 90
  zjesz naszą pizzę nie wychodząc z domu !

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego